IT Parťák: Vzdálená IT podpora v kapse
pracovní dny: 8:00 - 20:00 | víkendy: Zavřeno
dnes:
558 080 080
IT Parťák / O nás

O nás

Vzdálené řešení IT problémů? Úžasný nápad, který každému pomůže jednoduše a rychle vyřešit jakýkoli zádrhel v IT. A tak jsme ho zrealizovali.

Příběh, který stojí za vznikem IT Parťáka

Oba měli od mládí podnikavého ducha. Spojovala je chuť vyhledávat příležitosti pro rozvoj zajímavých a přínosných projektů. Chvíli ale trvalo, než se jejich cesty střetly.

Tomáš se od začátku profesní kariéry zabýval rozvojem obchodních sítí a zvyšováním efektivity. Začínal v mezinárodních korporátech v lokálních i zahraničních pobočkách, ale postupně zakotvil v českém prostředí. Podílel se třeba na rozvoji společnosti Rohlík.cz i jejím úspěšném vstupu na maďarský trh.

Martin zase budoval kariéru v oblasti péče o zákazníky a téměř všechny jeho profesní cesty byly úzce spojeny se světem technologií. Podobně jako Tomáš načerpal cenné zkušenosti v mezinárodních korporátech, které posléze uplatnil v česko-slovenském prostředí. Jednou z jeho posledních oblastí zájmu bylo využití asistované reality i dalších moderních nástrojů při pomoci zákazníkům.

Během působení na českém trhu si brzy všimli, že menší české firmy a jednotlivci si nemohou profesionální IT podporu dovolit. A když už, jsou jejich zkušenosti s ajťáky žalostné. Dali proto hlavy dohromady, využili dlouholeté zkušenosti a vymysleli IT Parťáka. Projekt, který nabízí cenově i časově dostupnou IT podporu za využití nejpokročilejších technologií, a hlavně lidského přístupu. Díky eD system a.s. byl Parťák nakonec přiveden k životu. 

Výhody našich služeb

Rychlost

Žádné čekání na ajťáka nebo návštěva servisu. Kdykoli se objeví jakýkoli IT problém, stačí kontaktovat přímo Parťáka. Do pěti minut se s vámi spojí a společně vyřešíte, co vás trápí. Ušetříte čas i peníze a zbavíte se starostí s IT.

Srozumitelnost

Parťák bude ajťák, kterému budete bez problémů rozumět. Žádný odborný IT slovník. A ani vy nemusíte svůj problém složitě popisovat. Stačí telefonem vyfotit nebo přes kameru mobilu ukázat, kde vám IT technika začala stávkovat. Pak už vás Parťák provede řešením.

Všestrannost

Parťák vám poradí s jakýmkoli IT zařízením od běžných výrobců včetně Apple. Ať už potřebujete rozchodit počítač, poradit s instalací, poladit wifi připojení nebo opět zprovoznit tiskárnu či probrat bezpečnost na internetu, Parťák je tu pro vás.

Bezpečnost

Nikdy nám nepředáváte vaše přístupová hesla a osobní údaje.
Nikomu do jeho soukromí nevstupujeme. Stejně tak není možné, aby Parťák provedl vzdálený přístup do vašeho zařízení bez vašeho souhlasu. O všem vždycky víte.

Kdo za IT Parťákem stojí

eD system a.s. je předním českým a slovenským distributorem IT středoevropského trhu. Využitím nejmodernějších digitálních technologií spolehlivě propojuje výrobce a prodejce napříč celým IT trhem. eD system a.s. je dodavatelem výrobků více jak 600 značek a na jeho služby spoléhá přes 5 000 zákazníků. I proto patří mezi TOP 100 firem České republiky.

Ocenění a certifikace

Kdo stojí v čele?

Tomáš Jungmann

Tomáš Jungmann

Jednatel, zodpovědný především za synergie na obchodní partnerské úrovni

Vaši Parťáci

Stanislav Byrtus

Stanislav Byrtus

Expert na IT servis a správu. Milovník a velký fanda všeho od Apple. Jasně, lidsky a rád vám poradí s čímkoli ze světa IT.

Chci se spojit s Parťákem

První požadavek pro malé firmy a podnikatele vyřešíme zdarma. Vyzkoušejte nás.