IT Parťák: Vzdálená IT podpora v kapse
pracovní dny: 8:00 - 20:00 | víkendy: Zavřeno
dnes:
558 080 080
IT Parťák / Stanislav Byrtus

Stanislav Byrtus

Stanislav Byrtus

Stanislav Byrtus

Váš IT Parťák

Už na základní škole ho svět IT doslova pohltil, a to natolik, že se začal věnovat intenzivnímu samostudiu. Vystudoval IT, a dokonce působil na pozici hardware technika ve Španělsku. I díky předchozím pracovním zkušenostem na call centru zjistil, že nejspokojenější je na pozici, kde se skloubí technické zaměření a komunikaci se zákazníky. Takže v IT Parťákovi!

Jak jsem se stal Parťákem

O kariéře ajťáka jsem začal přemýšlet už na základní škole, kdy jsem se začal i sám vzdělávat. Filmy a seriály z IT prostředí vzbudily můj zájem, začal jsem tady samostudiem na internetu a studiem se staršími kamarády a známými z IT, kterým jsem také pomáhal.

Výběr střední školy byl pro mne celkem oříšek – chtěl jsem se věnovat technologiím, ale táhlo mne to i k přírodě a zvířatům. Studium IT oboru však nakonec zvítězilo.

Během studia jsem se více zajímal o programování webových stránek a diagnostiku HW. Díky svým znalostem jsem se dokonce dostal na pozici HW technika ve Španělsku, v malé firmě opravující smartphony, notebooky i příslušenství.

Po škole jsem pak začal hledat práci, která by spojovala IT obor s komunikací s lidmi. Začínal jsem na call centru v Alze, kde mi však scházelo větší využití mého technického zaměření. Rozhodl jsem se proto pro práci u IT Parťáka – a zde se mi plní vše, co od práce očekávám.

Z IT mě nejvíc baví

Z IT jsem si nejvíce oblíbil hardware a vše spojené s fyzickou diagnostikou problémů. Momentálně jsem pozastavil své nadšení pro kódování, ale věřím, že se k tvorbě webových stránek časem zase vrátím.

Jsem nadšeným uživatelem Apple zařízení, která mi sedí více než jiná. Problémy našich zákazníků i lidí z okolí ale samozřejmě zvládám řešit bez ohledu na operační systém či výrobce.

Rád se přiučím novým věcem a technologiím a snažím se zůstávat v popředí všech technických vynálezů a objevů – IT se rychle vyvíjí, ale moje zvídavost mne stále žene vpřed. Rád aktivně procházím odborná a ověřená zahraniční fóra, sítě a diskuzní skupiny, kde se každý den děje něco nového.

Ve volném čase se věnuji

Volný čas trávím většinou s přáteli nebo rodinou, každý den se ale také snažím věnovat kus svého času sportu (rád chodím do posilovny, rekreačně hraji fotbal a věnuji se turistice). Jsem také velký filmový nadšenec a nevyhýbám se žádným žánrům.