IT Parťák: Vzdálená IT podpora v kapse
pracovní dny: 8:00 - 20:00 | víkendy: Zavřeno
dnes:
558 080 080
IT Parťák / Tomáš Jungmann

Tomáš Jungmann

Tomáš Jungmann

Tomáš Jungmann

Jednatel společnosti

Tomáš je naším jednatelem a zároveň obchodním ředitelem společnosti eD system a.s., ve které projekt IT Parťák vznikl. Má na starost vzájemné propojení a hledání obchodních příležitostí mezi IT Parťákem, výrobci a zákazníky. Ze své profesní praxe má zkušenost jak s obchodem, tak i se zákaznickým servisem a zákaznickou spokojeností. Jeho cílem je vytvořit dostupnou IT službu, která bude maximálně kvalitní a uživatelsky přívětivá.

1. Jak se k takové práci dostal?

Tomáš se od počátku své pracovní dráhy zabýval obchodem, se zaměřením na nové obchodní příležitosti a možnosti. Působil také v oblasti zákaznické péče, a to jak v korporátech (v Česku i zahraničí), tak v dynamických firmách, např. Rohlik.cz, kde se z velké části zaměřoval na kvalitní zákaznický servis a pozitivní zákaznickou spokojenost.

2. Čeho chce v IT Parťákovi dosáhnout?

Chce vytvořit službu IT Parťák tak, aby byla dostupná pro každého, a to i pro takové skupiny uživatelů, kteří si kvůli ceně museli služby tohoto typu odepřít. Zároveň dbá na maximální jednoduchost a přívětivou použitelnost, protože ze svého působení v zákaznické péči ví, že nejde jen o kvalitní produkt, ale také o to, jak kvalitně a srozumitelně dokáže firma se svými zákazníky komunikovat.

3. Co má ve světě IT nejraději?

Jako obchodní ředitel eD system a.s. (přední český IT distributor) přichází do styku se spoustou novinek a baví jej zkoumat jejich potenciál a možnosti jejich využití na trhu ve prospěch všech uživatelů. Je fanouškem nových technologií, značek a obchodních příležitostí.